Přeskočit na hlavní obsah

Kontakt

Gajdošova 7
615 00 Brno
Česká republika

RNDr. Martin Vůjta, daňový poradce

IČ: 48516171
DIČ: CZ6110121105

Telefon: 533 432 625
Mobil: 602 720 375

E-mail: martin@vujta.info

Datová schránka: ay48qi8

Zaměstnanci

Ing. Lena Marcínková
Podvojné účetnictví, daňová evidence
Telefon: 533 432 625
E-mail: marcinkova@vujta.info
Skype: marc_gjd
Blanka Valíková
Podvojné účetnictví
Telefon: 533 432 625
E-mail: valikova@vujta.info
Ondřej Bubík
Podvojné účetnictví
Telefon: 533 432 625
E-mail: bubik@vujta.info
Ing. Lenka Rumanová
Administrativa, personální a mzdová agenda
Telefon: 533 432 625
E-mail: rumanova@vujta.info

Doprava do kanceláře

Kancelář se nachází v městské části Brno-Židenice na Staré osadě v administrativní budově Nová osada (dříve Aeskulap).

Autem: při příjezdu autem najdete budovu velmi snadno, protože stojí přímo u velkého městského okruhu. Jedete-li od jihu (od Táborské), odbočíte vpravo přímo k budově Nová osada. Pokud jedete od severu (od Husovic) nebo od centra, jeďte dál na jih až ke kostelu. Na první řízené křižovatce přejeďte doleva do odbočovacího pruhu a odbočte na ulici Hrozňatovu. Na nejbližší křižovatce (po asi 100 metrech) se otočte, vraťte se zpět na řízenou křižovatku a odbočte doprava na okruh. Po asi 200 metrech odbočíte doprava k budově Nová osada.

Aktuálně (do konce roku 2019) je uzavřen most v Zábrdovicích. Není možný příjezd od Cejlu.

Před budovou Nová osada je parkoviště osobních automobilů. K parkování je nutnou mít parkovací kotouč. V případě nedostatku místa parkujte v okolních ulicích, nejblíže na Svatoplukově nebo Viniční (příjezd Meluzínovou). Je však nutno znát cestu, jak se do nich dostat, protože výstavbou velkého městského okruhu byla většina vedlejších ulice od okruhu odřezána.

Městskou hromadnou dopravou: v těsné blízkosti budovy Nová osada se nachází přestupní uzel městské hromadné dopravy. Od hlavního nádraží sem jezdí tramvaj číslo 2, z České a Moravského náměstí tramvaj číslo 3. Po velkém městském okruhu jezdí přes Starou osadu okružní autobusové linky 44 a 84. Řada dalších linek vede na východní a jižní předměstí.

Aktuálně (do konce roku 2019) je uzavřen most v Zábrdovicích. Uzavírka platí i pro městskou hromadnou dopravu. Most lze přejít pěšky a z Lazaretní pokračovat na Starou osadu autobusem číslo 55. Pro příjezd z centra je však nejlepší jet tramvají číslo 12 na Otakara Ševčíka a odtud pěšky (do 10 minut) nebo tramvají až k Dělnickému domu a odtud autobusy číslo x27, 55, 75 nebo 78 na Starou osadu.

Na kole: podél budovy Nová osada vede stezka pro cyklisty sdílená s chodci. Vede od kostela sv. Cyrila a Metoděje do dopravního uzlu Stará osada bez jakýchkoli dalších návazností. Mimo tuto stezku je nutno jet po silničních komunikacích. Kolo je možno umístit do uzamykatelného stojanu před budovou, případně si je přinést do kanceláře.

Poloha sídla firmy na mapě

Razítka - RNDr. Martin Vůjta (daňový poradce), bilanční účetní

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás »

Kontaktní formulář